Adam Novosad

Manchester City naložil Chelsea 4 góly za prvých 25 minút zápasu

ŠPORT MANCHESTER CITY

Anglická Premier League nám priniesla veľký šláger.

V rámci 26. kola anglickej Premier League privítal Manchester City na domácom ihrisku Chelsea Londýn. Hráči z Manchestru naháňajú Liverpool na čele tabuľky, a tak mali dostatočnú motiváciu pobiť sa o víťazstvo a mimoriadne dôležité 3 body.

Chelsea sa v posledných zápasoch hľadala, nebolo to tak dávno, čo v súboji proti Bournemouthu inkasovala potupnú prehru 4:0 a podobný scenár sa zatiaľ rysuje aj v Manchestri. Hráči v tmavomodrých dresoch vybehli na ihrisko motivovaní, ale Sterling rozhodenú obranu potrestal už v 4. minúte.

Nasledovali dva góly od Aguera, ktorý sa mimochodom stal najlepším ligovým strelcom Manchestru City v histórii, a na 4:0 upravoval Gundogan. Do konca zápasu pritom po štvrtom góle zostávalo ešte 20 minút.