Prepnúť do nočného režimu
Prepnúť do denného režimu
Štvrtok 19. 9. 2019 meniny má Konštantín

hľadaj na refresheri

Uložený článok nájdeš
v ponuke používateľa.
Odporúčame zapnúť browser notifikácie, ak budeš prihlásený na Refresher s týmto zariadením.
Hudba - Zahraničná
5
Viktor Kniš
16. december 2018, 10:50

Pokračovanie beefu Kanye West vs. Drake: Viac ochrankárov a zapojenie Kim Kardashian a Ariany Grande

Jeden z najväčších beefov má pokračovanie. Odpovie aj Champagne Papi?

Viktor Kniš
16. december 2018, 10:50
Musíš byť prihlásený/á , aby si mohol uložiť článok.
Nepodařilo se uložit změny. Zkus se nově přihlásit a zopakovat akci.

V prípade že problémy pretrvávajú, kontaktuj prosím administrátora.
OK
5
Uložiť na neskôr.
Uložený článok nájdeš
v ponuke používateľa.

Ešte pred tým, ako prejdeme k sumarizácii beefov, tu máme nové informácie týkajúce sa konfliktu medzi Drakeom a Kanyem Westom. Iniciátorom bol práve druhý menovaný spoločne s Pushom ešte v prvej polovici roka, keď uverejnili na albume Daytona informáciu o tom, že Drizzy má utajené dieťa. 

 

Po sérii disstrackov všetko utíchlo na pár mesiacov a všetko teraz naspäť otvára Ye, ktorý sa v závere minulého týždňa opustil na svojom Twitteri oveľa viac, než by bolo zdravé.

 

Svojmu aktuálnemu súperovi venoval približne 150 príspevkov, v ktorých ho najprv žiadal o ospravedlnenie a následne konštatoval, že je misia splnená, lebo mu Drake zavolal. Pár minút na to už bolo opäť všetko inak a Kanye West tvrdil, že sa mu v telefonáte vyhrážal a bojí sa o svoju rodinu. 

 

Aj keď je veľmi nepravdepodobné, že človek ako Champagne Papi by mal dôvod niečo podobné komukoľvek hovoriť, do diania sa pre istotu zapojila aj Kim Kardashian, ktorá sa, pochopiteľne, postavila na stranu svojho manžela. 

 

 

 

 

 

 

 

 

Takže sme sa vlastne dočkali podobného scenára, ako keď Janette Drapáková obraňovala facebookovým príspevkom svojho manžela po tom, čo ho Rytmus použil v jednom z prirovnaní. Drake namiesto sťažovania sa na internete spravil o niečo razantnejší krok a pre istotu výrazne posilnil svoju ochranku v Hidden Hills.

 

Včera sa nám ešte raz pripomenul aj samotný Kanye, ktorý tentokrát zdieľal príspevok Ariany Grande. Tá v ňom písala, že aj napriek tomu, že sa dvaja dospelí muži hádajú, rada by pripomenula, že spoločne s Miley Cyrus vydávajú nové skladby. Nuž, komentár dlhoročnej hlavy GOOD Music už asi nikoho neprekvapí. Ye opäť raz ukázal svoje sebavedomie a speváčke naznačil, aby sa upokojila. 

 

 

 

Ohodnoť článok
1
Zdieľaj článok
Hodnotenie tohto článku je dostupné len s aktívnym predplatným REFRESHER+.
Predplatiť si
Zrušiť
Pri hodnotení článku nastala chyba. Skús sa nanovo prihlásiť a znova ohodnotiť článok.

V prípade že problémy pretrvávajú, kontaktuj prosím administrátora.
OK
NAHOR
Ako neregistrovaný si prečítal už 1/40 článkov tento mesiac. Prihlás sa pre neobmedzený prístup. Ako neregistrovaný si prečítal už 1/40 článkov za mesiac. PRIHLÁSIŤ / REGISTROVAŤ PRIHLÁSIŤ
Najčítanejšie