Prepnúť do nočného režimu
Prepnúť do denného režimu
Štvrtok 23. 5. 2019 meniny má Želmíra

hľadaj na refresheri

Odteraz si môžeš článok
uložiť na neskôr.
Uložený článok nájdeš
v ponuke používateľa.
Odporúčame zapnúť browser notifikácie, ak budeš prihlásený na Refresher s týmto zariadením.
Zaujímavosti
2
Viktor Kniš
6. december 2018, 15:52

Komfort, prehľadnosť a rýchlosť. Telekom predstavuje zákazníkom novú aplikáciu

Kontrola spotreby, uhrádzanie faktúr či správa služieb neboli nikdy jednoduchšie.

Viktor Kniš
6. december 2018, 15:52
Komfort, prehľadnosť a rýchlosť. Telekom predstavuje zákazníkom novú aplikáciu
Musíš byť prihlásený/á , aby si mohol uložiť článok.
Nepodařilo se uložit změny. Zkus se nově přihlásit a zopakovat akci.

V prípade že problémy pretrvávajú, kontaktuj prosím administrátora.
OK
2
Uložiť na neskôr.
Uložený článok nájdeš
v ponuke používateľa.

Telekom aktuálne svojich zákazníkov zásobuje množstvom darčekov a noviniek. Aktuálne si môžeš v starej aj novej verzii aplikácie od obľúbeného operátora zasúťažiť o nový telefón. Stačí odpovedať na súťažnú otázku, ktorú nájdeš priamo v Telekom aplikácii a automaticky sa tak zapojíš do súťaže o jeden z dvoch iPhone 8 64GB ešte pred Vianocami.

 

Zároveň budeš automaticky zaradený do žrebovania o 150 balíčkov s neobmedzenými dátami na 24 hodín. Šancu na výhru môžeš zvyšovať aj tým, že budeš v appke tipovať každý deň do 13. decembra. 

 

 

Jedným z dôležitých kritérií, podľa ktorého si v dnešnej dobe vyberáme mobilného operátora, je tiež to, aký komfort nám dokáže poskytnúť v rámci používania svojej mobilnej aplikácie. Tá by mala okrem možnosti zasúťažiť si slúžiť aj na kontrolu a správu čerpania, produktov a služieb. Takže samozrejmosťou by mala byť v prvom rade prehľadnosť, rýchlosť a priateľské grafické rozhranie. 

 

Práve podľa týchto kritérii sa rozhodol Telekom predstaviť novú aplikáciu, pričom počas vývoja dbal na zákaznícke potreby z minulosti. Obľúbený operátor sa sústredil na najvyužívanejšie funkcie a naopak, odstránil všetko nepotrebné.

 

Mnohí z nás už mali možnosť vyskúšať si novú aplikáciu, no v súčasnej dobe si ešte niektorí používatelia iOS zariadení budú musieť pár dní počkať. Všetci majitelia Androidov však už môžu aplikáciu naplno využívať.

 

 

Minimalistický a prehľadný dizajn umožňuje rýchlu kontrolu aktuálnej spotreby dát či prevolaných minút, pohodlné a rýchle úhrady faktúr jedným klikom či možnosť nakupovať dátové balíčky. Ďalej môžeš spravovať všetky produkty v Telekome vrátane paušálu, resp. Easy karty, ale aj Magio televíziu či internet.

 

Oveľa pohodlnejšie môžeš nakupovať dátové balíčky a budeš tak mať prehľad o všetkých výdavkoch. Rodičia ocenia pohodlnú kontrolu nad kartami priradenými k účtu a vďaka novej appke sa vždy dozvieš aj aktuálne informácie k tvojmu Ano paušálu alebo Easy karte. 

Tagy: telekom
Ohodnoť článok
10
Zdieľaj článok
Hodnotenie tohto článku je dostupné len s aktívnym predplatným REFRESHER+.
Predplatiť si
Zrušiť
Pri hodnotení článku nastala chyba. Skús sa nanovo prihlásiť a znova ohodnotiť článok.

V prípade že problémy pretrvávajú, kontaktuj prosím administrátora.
OK
Ako neregistrovaný si prečítal už 1/40 článkov tento mesiac. Prihlás sa pre neobmedzený prístup. Ako neregistrovaný si prečítal už 1/40 článkov za mesiac. PRIHLÁSIŤ / REGISTROVAŤ PRIHLÁSIŤ
Najčítanejšie