Utorok 22. 5. 2018 meniny má Júlia, Juliana

hľadaj na refresheri

Odporúčame zapnúť browser notifikácie, ak budeš prihlásený na Refresher s týmto zariadením.
zdroj: 7wallpapers

Žena vyskúšala všetky sexuálne zážitky z nového Fifty Shades za jediný víkend. Na jeho konci zostala vyčerpaná a bez energie

Nový erotický film opäť v ľuďoch prebudil živočíšny inštinkt.

13. február 2018, 16:13
  • 18+
CITLIVÝ OBSAH
  • Článok môže obsahovať:
  • produkty a služby určené pre osoby staršie ako 18 rokov
  • sex, nahotu a iný nsfw obsah
  • násilie, krv alebo obsah nevhodný pre citlivé povahy
MÁM NAD 18 A CHCEM ZOBRAZIŤ OBSAH SPÄŤ NA HLAVNÚ STRÁNKU
13. február 2018, 16:13

Nový erotický film opäť v ľuďoch prebudil živočíšny inštinkt.

Do kín sa nedávno dostala už tretia časť zo série filmov s názvom Fifty Shades, a tak sa milióny ľudí opäť raz prišli pozrieť, ako si to na strieborných plátnach rozdávali Dakota Johnson a Jamie Dorner. Ani najnovšie pokračovanie s názvom Päťdesiat odtieňov slobody pritom nebolo chudobné na zaujímavé sexuálne dobrodružstvá, čo novinárku Kristu McHarden z magazínu Cosmopolitan inšpirovalo, aby si ich za jediný víkend všetky vyskúšala. Stála pred ňou náročná úloha, ale aj jej partner bol nadšený, a tak sa pustili do práce.

 

Počiatočný sex oslavujúci prvú intímnu chvíľku Christiana a Any v manželstve zvládla Krista na výbornú, aj keď so svojím manželom nemali k dispozícii súkromné lietadlo. Čo sa týka fyzickej imitácie scény, tá sa im vydarila na výbornú, a tak mohli prejsť k druhému bodu.

 

Anu sa Christian rozhodol potrestať za to, že si dala dole vrchnú časť plaviek na pláži, kde sa chodí bez vrchnej časti plaviek, a tak ju spútal putami na oboch členkoch, po čom k členkom pripútal jednotlivé ruky, takže Ana nemohla vystrieť svoje nohy. Následne prišiel na rad sex, lenže novinárke to nešlo tak jednoducho. Množstvo pokusov o správne spútanie skončilo nesprávne a keď už to vyšlo, Krista sa cítila taká ponížená, že obaja prestali po pár sekundách.

 

Žena vyskúšala všetky sexuálne zážitky z nového Fifty Shades za jediný víkend. Na jeho konci zostala vyčerpaná a bez energie

 

Tretia poloha bola oveľa jednoduchšia, pretože išlo o sex bez vyzliekania, pri ktorom si museli dávať pozor len na to, aby sa genitálie Kristinho partnera nezasekli v zipse na jeho nohaviciach, ale cieľom bol simultánny orgazmus a ten sa vydaril. Pokus o štvrtú polohu, v ktorej Christian zažije sex s Anou po automobilovej naháňačke priamo na verejnosti, nebol úspešný, pretože novinárka nedokázala nájsť vhodné miesto a nechcela sa dať rovno zatknúť. Namiesto toho zvolili sex pred oknom, takže úlohu nesplnili.

 

Piata v poradí je zrejme najťažšia úloha, pretože v nej hrá rolu análny kolík. Vo filme všetko vyzeralo jednoducho, avšak Krista ho v sebe nedokázala udržať, a preto po pár sekundách museli celú úlohu ukončiť a označiť za menej úspešnú. Našťastie, ďalší sex bol oveľa jednoduchší, pretože obsahuje iba obtieranie v oblečení a následnú klasiku pri sledovaní seriálu Akty X, takže Krista s partnerom nemali väčšie problémy.

 

Opak sa stal pravdou pri úlohe, keď Krista po vzore Any mala svojho partnera ostrihať, potom dostať orgazmus len z hladenia bradaviek a následne ho ešte obšťastniť orálnym sexom, lenže Krista pokazila účes, nedostala žiadny orgazmus a ani sa nepokúšala o orálny sex v kúpeľni.

 

Ďalší bod obsahujúci trest pomocou špeciálneho vibrátora si Ana síce neužila a musela ho predčasne stopnúť, avšak Krista na druhej strane zostala mimoriadne spokojná a nevedela si novú hračku vynachváliť. Nemohlo chýbať ani zväzovanie a zakrývanie očí, a tak si to novinárka mimoriadne užila. Orálny sex pri tom, ako Ana sedí, nerobil Christianovi vo filme žiadny problém, ale v realite je to oveľa zložitejšie, a tak si novinárska dvojica musela podopierať nohy a samozrejme boli problémom aj nesprávne uhly, čo koniec koncov spôsobilo, že namiesto parádneho orálneho sexu išlo len o biedny experiment.

 

Ani sex po opici inšpirovaný filmom na tom nebol lepšie, pretože Kristin manžel jej oznámil, že si nepamätá, ako chutí čokoľvek iné okrem jej vagíny, a preto túto výzvu zrušili a radšej sa šli opiť. Svoj víkend zakončili sexom, pri ktorom mala byť Krista priviazaná o pohovku, ale to sa im nepodarilo, a tak nasledoval iba pohlavný styk, po ktorom obaja skonštatovali, že stačí jeden víkend na spôsob Christiana a Any, aby človek stratil kompletný pojem o svojej osobnosti a prišiel o životnú energiu. 

Vyjadri svoj názor na článok
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Odpad! Menej takýchto článkov
Super! Viac takýchto článkov
Povedz nám, prečo sa ti článok nepáči:
Ďakujeme za tvoj názor!
Pomáha nám a autorom pri skvalitňovaní obsahu na stránke.
Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho priateľom
NAHOR
Diskusia2 komentáre
Diskusia je len pre prihlásených
2 komentáre
Zoradiť komentáre podľa obľúbenosti času pridania
avatar
Giuseppe13. február 2018, 22:49

Veď dokončili iba obyčajné sexuálne scény a tie bdsm vždy stopli. Tak aký má význam tento článok?

0 Odpovedať · Nahlásiť
avatar
Giuseppe13. február 2018, 22:53

Konkrétne 4 z 5 aktov ktoré zahŕňali bdsm nedokončili. 3 krát mali obyčajný sex a raz to celé domrvili. Ja by som povedal že amatéri

0 Odpovedať · Nahlásiť
Najčítanejšie