Štvrtok 26. 4. 2018 meniny má Jaroslava

hľadaj na refresheri

Odporúčame zapnúť browser notifikácie, ak budeš prihlásený na Refresher s týmto zariadením.
zdroj: Shen Comix

Muž celý týždeň vôbec nič nejedol a svoje trápenie zvečnil pomocou trefných ilustrácií. V jednej chvíli považoval jedlo za prežitok doby

Pôst po celý týždeň bol odvážnym experimentom.

13. január 2018, 13:28
13. január 2018, 13:28

Pôst po celý týždeň bol odvážnym experimentom.

Ľudia si s príchodom nového roka dávajú rôzne predsavzatia, ktoré aj tak väčšinou nesplnia a jedno odvážne si dal aj tvorca vtipných ilustrácií známy ako Shen Comix. Napadlo mu, že by mohol prvý týždeň roka stráviť pôstom, a tak sa skutočne rozhodol prvých 7 dní nekonzumovať žiadne jedlo, iba celý deň popíjať čistú vodu a raz si doplniť kalorické potreby pomocou rozpustného doplnku s 240 kalóriami.

 

Túžba po jedle v ňom veľmi rýchlo rástla, ale nemohol si dovoliť prehrať stávku sám so sebou, a preto sa dokonca ocitol aj na benzínovej pumpe, kde si len prišiel obzrieť dobroty v regáloch, aby potom odišiel s prázdnymi rukami a s nedôverčivým pohľadom pokladníka na jeho chrbte. Po pár dňoch pôstu začínal mať pocit, že sa mu výrazne zlepšuje čuch a ak už nevedel, ako sa zabaviť bez toho, aby musel rozmýšľať nad jedlom, tak radšej skúšal hrať na gitare.

 

Po šiestich dňoch dokonca dostal myšlienku, že ho jedlo iba po celý ten čas obmedzovalo a on v skutočnosti žiadne potraviny nepotrebuje, čo si preniesol aj do siedmeho a zároveň záverečného dňa svojho pôstu. Myseľ sa ho síce snažila presvedčiť, že je jedlo iba prežitkom a stačí piť vodu, ale keď svoj experiment úspešne zakončil, hneď o deň neskôr začal dojedať aj to, čo v predchádzajúcich hodinách zmeškal.

 

Zobraziť galériu 10 galeria
Zdroj: boredpanda.com Tagy: jedlo
Vyjadri svoj názor na článok
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Odpad! Menej takýchto článkov
Super! Viac takýchto článkov
Povedz nám, prečo sa ti článok nepáči:
Ďakujeme za tvoj názor!
Pomáha nám a autorom pri skvalitňovaní obsahu na stránke.
Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho priateľom
NAHOR
Najčítanejšie