Štvrtok 14. 12. 2017 meniny má Branislava, Bronislava

hľadaj na refresheri

Panic na internete založil zbierku, aby sa mohol vybrať na sex ostrov do Karibiku. Vyzbieral takmer 5-tisíc dolárov na svoje dobrodružstvo

Finančná zbierka, aká tu ešte nebola.

5. december 2017, 14:55
zdroj: Pixabay
5. december 2017, 14:55

Množstvo mladých mužov ešte nikdy v živote nemalo sex, ale len málo z nich je šikovných natoľko, že vedia prinútiť verejnosť, aby sa im na prvý sexuálny zážitok v živote poskladala. Mladý muž vystupujúci len pod menom Brian spozoroval v posledných týždňoch viacero článkov o divokom výlete na sexuálny ostrov, o ktorom sme mimochodom písali aj my, a napadlo mu, že by to mohla byť perfektná príležitosť, ako konečne zažiť intímne chvíle so ženami.

 

Ako panic si preto na internete založil finančnú zbierku s cieľom vyzbierať 5-tisíc dolárov potrebných na zaplatenie výletu, ktorý musel byť dokonca presunutý z Kolumbie do Karibiku, pretože miestne úrady v Kolumbii neboli z nápadu zorganizovať koncept sexuálneho ostrova úplne nadšené. Brian vo svojej zbierke všetkým vysvetľuje, že ešte nikdy nemal skutočnú priateľku a aj keď už viackrát nadviazal vzťah prostredníctvom internetu, nakoniec vždy napísal niečo, čo ženu na druhej strane displeja odradilo a on zostal naprázdno. Našťastie, verejnosti sa jeho prosba zapáčila natoľko, že sa mu už takmer na prvý sexuálny zážitok zložili, avšak pri vstupe na stránku so zbierkou si dávaj pozor, pretože tvoj prehliadač ťa bude zrejme upozorňovať na nebezpečenstvo.

 

 

Aj keď sa na internete objavili aj hlasy, ktoré sa obávajú toho, či je pre Briana dobrý nápad odísť do Karibiku, aby si tam po prvýkrát užil sex, keď si môže zaplatiť ľahkú ženu aj priamo vo svojom meste, on je cieľavedomý a vyzerá to tak, že vyzbierané peniaze by skutočne mohol použiť na to, po čom tak dlho túži.

 

 

 

 

 

Vyjadri svoj názor na článok
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Odpad! Menej takýchto článkov
Super! Viac takýchto článkov
Povedz nám, prečo sa ti článok nepáči:
Ďakujeme za tvoj názor!
Pomáha nám a autorom pri skvalitňovaní obsahu na stránke.
Zobraziť 4 komentáre
Diskusia
Diskusia je len pre prihlásených
4 komentáre
Zoradiť komentáre podľa obľúbenosti času pridania
avatar
jazdimnaferrari5. december 2017, 18:08

Na vychode by si mal za to sex aj 500krat, prid radsej sem ;)

3 Odpovedať · Nahlásiť
avatar
Jakub Retro7. december 2017, 0:36

Taka je tvoja cena?

0 Odpovedať · Nahlásiť
avatar
jazdimnaferrari7. december 2017, 19:12

Taka je cena mojho najlepsieho zamestnanca jakuba.

0 Odpovedať · Nahlásiť
avatar
Lebosijebo7. december 2017, 9:15

ne cena tvojej matere

0 Odpovedať · Nahlásiť
Odoberaj REFRESHER videá