Prepnúť do nočného režimu
Prepnúť do denného režimu
Štvrtok 12. 12. 2019 meniny má Otília

hľadaj na refresheri

Uložený článok nájdeš
v ponuke používateľa.
Gastro - Testy
8
redakcia
27. október 2017, 12:19

Kde ti v Košiciach naservírujú najlepší burger? Porovnali sme 10 najlákavejších podnikov

Otestovali smel desiatku najznámejších burgrární.

redakcia
27. október 2017, 12:19
Kde ti v Košiciach naservírujú najlepší burger? Porovnali sme 10 najlákavejších podnikov
Zdroj: tasteofkosice
Musíš byť prihlásený/á , aby si mohol uložiť článok.
Nepodařilo se uložit změny. Zkus se nově přihlásit a zopakovat akci.

V prípade že problémy pretrvávajú, kontaktuj prosím administrátora.
OK
8
Uložiť na neskôr.
Uložený článok nájdeš
v ponuke používateľa.

V Košiciach sa toho za posledné roky v gastronómii zmenilo veľa. Okolo burgrov už nie je taký "hype“ ako kedysi a teraz skôr letí bio, vegan alebo raw. No aj tak nie je nič lepšie ako poriadny kus mäsa zaliaty syrom v chrumkavej žemli.

 

Sme foodblog tasteofkosice, milujeme jedlo a radi ho ukazujeme svetu na našom Instagrame či Facebooku. Na burger v Košiciach chodíme od čias, kedy tu vládol Beny burger pri Amfíku a čakalo sa naňho v radoch, no odvtedy na scénu prišli iné legendy a popravde – je si z čoho vyberať. Do rebríčka sme zaradili niekoľko overených klasík a aj pár noviniek, ktoré by radi prerazili a stali sa tým top miestom v Košiciach, kde si môžeš dať najšťavnatejší kus hovädzieho v žemli.

 

Na začiatku testu sme si stanovili, čo by mal spĺňať ten najúžasnejší burger. Mal by byť dokonalý: S perfektne pomletou porciou hovädzieho mäsa, ktoré nie je nahrubo ani príliš, s výborným syrom variabilnej chuti, v mäkkej, no čerstvej chrumkavej žemli a s omáčkou, ktorá to celé správne dopĺňa. Ak je v ňom niečo naviac, tak je to len plus, no musí to byť chuťovo zladené, musí to mať koncepciu a opodstatnenie.

 

Na záver úvodu musíme povedať, že rebríček je subjektívny – tak ako sú jedinečné a rôzne naše preferencie. Vieme, že každý Košičan má svojho favorita a dúfame, že nikoho neurazíme. Ak áno, tak nám to pokojne napíš pod článkom do komentáru alebo rovno na náš Facebook alebo Instagram. Dosť už úvodov, let the test begin! 

 


 

10. Smelly Cat

Hlavná 100

Čas návštevy: 02.08.2017 – 18:30

Burger s plesnivcom (8,90 €)

(grilovaný hovädzí burger s grilovaným plesnivcom, šalátom lollo, slaninou a s dresingom z cibuľového džemu v domácej celozrnnej žemli) 190 g/500 g

 

Smelly Cat - pub zo Zvonárskej zmenil adresu a presťahoval sa na Hlavnú. Koncept je pekný, posunul sa, celkovo sme radi, že sa takýto podnik objavil v úplnom centre. To ako komunikuje so zákazníkom a snaží sa, je super, čo sa už o ich burgeri povedať nedá.

 

Tento burger bol asi jediný v celom teste, ktorý by sme si už nedali - nikdy. Prečo? Žemľa bola suchá a drobivá. Mäso nemalo žiadnu chuť - hoci máme radi také, ktoré nie je nadbytočne prekorenené, no toto sa jedlo ťažko. Najväčším sklamaním bola ale jeho konzistencia. Toto mäso bolo pomleté tak nadrobno, že by sa za to nemusela hanbiť žiadna poriadna plieskavica. Ostatné prísady tomu chceli pomôcť, no ak je základ burgeru zlý, nepomôže ani chutný cibuľový džem a výrazná slanina.

 

V skratke: Predražený burger s hroznou žemľou a mäsom bez chuti. Vzhľadom na ostatné použité prísady ako napríklad cibuľový džem a kvalitná slanina iba zbytočne plytvá svojím potenciálom.

 

Kde ti v Košiciach naservírujú najlepší burger? Porovnali sme 10 najlákavejších podnikov

 

9. Košická klubovňa

Hlavná 47

Čas návštevy: 09.09.2017 – 14:00

Hamburger Klubovňa (8,79 €)

(hovädzie mäso, domáca BBQ omáčka, slanina, cheddar, kyslé uhorky, cibuľa, hranolky, majonéza z pečeného cesnaku) 400 g

 

Medusa Group sa nám po meste postupne rozpína - doslovne, čo ale nie je zlé. Primi a Klubovňa do Košíc patria, pretože tu svojich zákazníkov majú určite. Na Klubovňu sa čakalo dlho a cez horúce leto by si tam miesto na terase hľadal márne. Pivo, rebrá, posúchy a zemiakovú „slamu“ tam majú vynikajúcu. No burger? Z neho sme teda neodpadli.

 

Hamburger Klubovňa nebol zlý, ale... Máš to tak, mäso dobre, žemľa fajn, prísady v pohode, ale celé to nejak nesedí. Presne taký je burger v Klubovni – priemer vo všetkých smeroch. Ich burger by sme si dali, no asi by sme sa najprv pozerali po niečom inom.

 

V skratke: Priemerný burger, ktorý ničím neurazí, ale ani neohúri. Od tých v rebríčku lepšie situovaných sa líši tým, že nie je ničím špecifický.

 

Kde ti v Košiciach naservírujú najlepší burger? Porovnali sme 10 najlákavejších podnikov

 

8. Restart Burger

Námestie Osloboditeľov 22

Čas návštevy: 20.08.2017 – 14:30

Blue Joe Burger (6,95 €)

(hovädzie mäso, modrý syr, slanina, majonéza, restart dressing, rukola, červená cibuľa)

 

Restart Burger je nový podnik oproti Auparku, ktorý svoju ponuku postavil skoro výhradne na burgeroch. V Restarte si naozaj máš z čoho vybrať a práve to môže byť kameňom úrazu. Aj v tomto prípade platí staré známe, že menej je niekedy viac.

 

Blue Joe Burger mal tú správne chrumkavú žemľu a dobré, chuťovo kvalitné mäso s ideálnou hrúbkou a správnou „namletosťou“, no to, čo ho malo robiť iným, absentovalo. Nie je tajomstvom, že inklinujeme k výrazným syrom, ktoré vedia burger ozvláštniť a posunúť na božský level. Modrý syr (Blue Joe) spĺňa všetky tieto atribúty, je výrazný, no už z fotky vidieť, že ho tam bolo tak žalostne málo. Buď je kuchár lakomec alebo ten modrý syr bol mdlý ako výkon našej reprezentácie v hokeji.

 

V skratke: Burger z nového podniku s potenciálom, ktorý si musí svoje burgre obhájiť v ťažkej konkurencii. Blue Joe im v čase testu nevyšiel kvôli chýbajúcemu modrému syru, no kritizovať ich kvôli jedinému by bolo nespravodlivé. Restartu určite ešte dáme šancu!

 

Kde ti v Košiciach naservírujú najlepší burger? Porovnali sme 10 najlákavejších podnikov

 

7. Dobré časy

Čajakovského 4

Čas návštevy – 12.08.2017 – 18:45

Chosé José – CHOSÉBRGR (5,90 €)

(hovädzie mäso, guacamole, jalapeňo, gouda, polníček, paradajky, sriracha mayo) 160 g/ 320 g

 

Dobré časy netreba nejak špeciálne predstavovať - za nich to hovorí plný podnik aj cez týždeň. Do Časov chodíme najradšej na BBQ medové rebrá (na foto v pozadí), no aj ich klasický BEEF sme už mali nespočetne veľakrát.

 

Práve preto sme skúsili niečo iné. Tentoraz padla voľba na Mexikom šmahnutý a pikantný CHOSÉ BRGR. V Časoch si potrpia na kvalitné mäso a chrumkavú žemľu (škoda, že už na nej nie je typické DČ), no nabudúce by sme radšej volili overenú klasiku. Nie kvôli mäsu a žemli, tie boli také, ako ich poznáme z BEEF-u. Tým, nie až tak dobrým bolo guacamole. Jediná prísada, ktorá CHÓSE-ho mala odlíšiť, ho skôr potopila. Guacamole bolo nevýrazné a to mexicko-aztécke, na čo sme sa najviac tešili tam chuťovo nebolo. Z druhej strany bol burger ozaj pikantný a jalapeňo statočne pálilo.

 

V skratke: Mexický Chosé bez Mexika. Burger s kvalitným mäsom a výbornou žemľou, ktorému chýbalo to podstatné. Nabudúce v Časoch stavíme na klasiku.

Kde ti v Košiciach naservírujú najlepší burger? Porovnali sme 10 najlákavejších podnikov

 

6. Bulls Burger & Barbecue

Kasárenské námestie 1 - Kino Úsmev

Čas návštevy 18.08.2017 – 19:00

Double burger (10 €)

(domáca burgrová omáčka, červená cibuľa, kyslá uhorka, jalapenos, ľadový šalát, 2x hovädzie mäso, 2x cheddar, paradajky, mississippi barbecue omáčka, údené bravčové pastrami, 2x pečená slanina)

 

Príjemné prostredie street food corneru pri Kine Úsmev by nebolo kompletným bez kvalitného burgeru. Toto prázdne miesto zapĺňa Bulls Burger & Barbecue, kde okrem burgerov môžeš vyskúšať pastrami a iné dobroty. Cez leto bol street food corner miestom, ktoré sme milovali a je nám fakt ľúto, že „winter is coming“.

 

Silnou stránkou Double Burger-u od Bulls je jeho mäso. Konkrétne náklad šťavnatého mäsa a pastrami (bravčového), ktoré nejednému vegetariánovi a vegánovi privodí infarkt už len na pohľad. Žemľa mäsu statočne sekunduje a jediné, čo by sme mu vytkli, bola jeho „mokrosť“ a to, že po dojedení tohto giganta sa domov už len odgúľaš. Prečo až 6. miesto? Konkurencia je silná a to pastrami by predsa mohlo byť chutnejšie.

 

V skratke: Neskutočný náklad mäsa, výborná žemľa a zapackané celé ústa a ruky. Double Burger od Bulls štartuje rebríček ozaj výborných košických burgerov. 

 

Kde ti v Košiciach naservírujú najlepší burger? Porovnali sme 10 najlákavejších podnikov

 

5. U Hoblíka

Hrnčiarska 21

Čas návštevy: 08.08.2017 – 18:35

Jalapeňo burger (6,90 €)

(hovädzie mäso, jalapeňo, cheddar, paradajka, cibuľka, nakladaná uhorka, mayo)

 

U Hoblíka sme cez leto strávili veľa času, ich Macek hot dog bol vynikajúcim doplnkom k nejednému krúžkovanému Budvaru. Terasa plná, vrava zákazníkov a vysmiata obsluha. Takto presne si predstavujeme podnik s letnou záhradou, kde sa radi vrátime. Keď k tomu U Hoblíka začala rozvoniavať aróma čerstvo ugrilovaných mias do burgerov, to bol moment, kedy to nešlo nevyskúšať.

 

V tomto podniku nemajú zbytočne široký výber, no to čo ponúkajú je ozaj dobré. Jalapeňo burger bol vynikajúci vo svojej jednoduchosti. Akurátna porcia kvalitného hovädzieho zaliata výrazným cheddarom, k tomu kúsok šalátu, jemný plátok paradajky a skvelý burger je na svete. Jediným negatívom bolo slabo pikantné jalapeňo, no celkový dojem z burgeru U hoblíka to nepokazilo. Tento prešľap bez problémov zmazala čerstvosť práve ugrilovaného mäsa.

 

V skratke: Na žeravých uhlíkoch, čerstvo ugrilovaný, jednoduchý burger s kvalitnou žemľou. Bez zbytočného gýču, ktorému k dokonalosti chýbala iba v názve sľubovaná pikantnosť.

 

Kde ti v Košiciach naservírujú najlepší burger? Porovnali sme 10 najlákavejších podnikov

 

4. U Seburgiho

Hlavná 80

Čas návštevy: 08.10.2017 – 17:30

Beef Burger s jesennými hubami (7,20 €)

(hovädzie mäso, jesenné huby, údený kravský syr z Loišovej farmy, slanina, domáca majonéza) 150 g/ 230 g

 

O tomto podniku je ťažké povedať niečo viac, pravdupovediac, počas testu sme tam boli prvýkrát. V predchádzajúcom teste pízz sme našli nováčika, ktorý to celé zaklincoval (PEPPE’s). Aj pri burgeroch sme verili, že nájdeme niekoho nového, kto to dotiahne vysoko. Podarilo sa.

 

U Seburgiho je nový podnik, ktorý ponúka naozaj zaujímavý výber anglických pív a celé to ťahá do konceptu londýnskeho pubu. Prázdny podnik nám na prvý pocit napovedal, že buď nie je niečo v poriadku alebo sa to tu ešte nerozbehlo. Po otestovaní burgeru a piva vieme, že je to ten druhý prípad.

 

Na testovanie sme si vybrali „jesenný“ burger, ktorého hovädzie mäso bolo šťavnaté a ideálne namleté. Výrazný kravský syr z farmy spolu s chrumkavou slaninou tak vytvárali základ skvelého burgeru. Žemli nemáme čo vytknúť, chrumkavá navonok, mäkká vo vnútri a s vrstvou roztopeného masla. Mňam. To, čo tento burger posunulo na kvalitné 4. miesto (vzhľadom na konkurenciu) boli vynikajúce dubáky, tak čerstvé, že ich hádam boli ešte ráno zbierať na Jahodnej či Bankove.

 

V skratke: Novinka, ktorá má na to, aby raz prekonala prvú trojku. Burger s výrazným syrom a hubami, vynikajúcim mäsom a slaninkou. K tomu porcia, ktorá dá zabrať asi každému.  

 

Kde ti v Košiciach naservírujú najlepší burger? Porovnali sme 10 najlákavejších podnikov

 

3. Geronimo grill & bar

Moldavská cesta 32, OC Optima

Čas návštevy: 22.09.2017 – 17:00

Chicago burger (6,90 €)

(hovädzie mäso, kozí syr, figová majonéza, sušené paradajky, rukola) 100 g / 300 g

 

Geronimo je podnikom, ktorého burgre s určitosťou patria do prvej trojky. Keď nás v OC Optime chytí hlad, odoláme len málokedy. Ich ponuka ide s dobou, neboja sa experimentovať a často ju aj obmieňajú. Práve Geronimu vďačia Košice za to, že tu burger nevnímame len ako staničné jedlo alebo fastfood ala McDonald’s, ale ako ozajstnú delikatesu.

 

Silnou stránkou burgerov v Geronime je kvalitné, šťavnaté a jemne okorenené hovädzie mäso. Rovnako skvelá je ich žemľa, ktorá je o trocha viac pripečená, no vnútro je mäkké s celkovo chrumkavou a dymovejšou chuťou. Chicago burger máme radi, hlavne kvôli výraznému koziemu syru, ktorý ale nemusí chutiť každému. To, čo tento burger robí naozaj výnimočným, je ale figová omáčka, ktorá spolu s kozím syrom ladí skvele.

 

V skratke: Delikátny burger so šťavnatým mäsom, riadnou porciou výrazného kozieho syra a jedinečnou figovou omáčkou.

 

Kde ti v Košiciach naservírujú najlepší burger? Porovnali sme 10 najlákavejších podnikov

 

2. Bistro Tabačka

Gorkého 2

Čas návštevy: 25.08.2017 – 17:30

REDSLAW BURGER (7,00 €)

(hovädzie mäsom s olomouckým syrečkom, coleslaw s červenou kapustou, uhorky, paradajka, baby špenát, slanina)

 

Tabačka je bezpochýb novodobým umeleckým centrom Košíc, miestom, kde to naozaj žije. Ich industriálne bistro patrí skôr do kategórie „hipster“ podnikov, kde sedíš na paletách alebo školskej stoličke. Ale to vôbec nie je na škodu, pretože najpodstatnejšie pre tento test je to, čo vyjde z ich kuchyne.

 

REDSLAW BURGER z Tabačky je špecifický tým, že syr je vpracovaný do hovädzieho mäsa. Keď sme si ho objednávali, trocha sme sa obávali tej povestnej „chuti“ olomouckých syrečkov. Nakoniec nebolo čoho. Typická chuť syru v kvalitnom mäse bola príjemná, v tomto prípade chvalabohu nie až tak výrazná a celkovo mu to pridalo na šťavnatosti. Žemľa vynikala jemnou glazúrou a príjemnou mäkkosťou. Jedinečnou ale bola kombinácia červenej kapusty, baby špenátu a kyslej uhorky, ktorá na rozdiel od väčšiny testovaných burgrov nemala jedinú chybu a celé to zaklincovala chrumkavo pripravená slanina.

 

V skratke: Vynikajúci burger so zaujímavým mäsovým kombom - hovädzie + olomoucké syrečky a netradičnými prísadami - červenou kapustou a baby špenátom. Prepracovaný, doladený a pritom jednoduchý burger, ktorý musíš ochutnať .

 

Tabačka REDSLAW BURGER by tento test bezpochýb vyhral, keby nebolo...

Kde ti v Košiciach naservírujú najlepší burger? Porovnali sme 10 najlákavejších podnikov

 

Grange

Kiosk v Mestskom Parku, Jakabov Palác

Čas návštevy: 13.09.2017 – 16:32

Swiss burger (6,00 €)

(hovädzie mäso, swiss cheese, portobello, grilovaná cibuľa, horčicovo-medová omáška) 135 g / 400 g  

 

Koncept Burgeru z Grange chalúpky v Mestskom parku sa stal pre Košice tým, čo pre Bratislavu NYC Corner. Hoci má Grange viacero nedostatkov technickej povahy, hlavne nemožnosť si normálne sadnúť a dlhšiu čakaciu dobu v prípade take & go, všetky ich zatieni samotný božský burger. Ak chceš ochutnať Grange, radšej si tam zavolaj a objednaj si ho na presný čas. Burger bude na teba čakať, čerstvý a teplý. Potom už len sadnúť do vynoveného a čistého Mestského parku alebo sa len tak prežúvajúc prejsť okolo Jakabovho Paláca smerom do centra.

 

Farmárske hovädzie mäso s geniálnou štruktúrou, výraznou šťavnatosťou a kvalitou, zaliate lahodným swiss cheesom nemá v Košiciach konkurenciu. K tomu špecifický druh šampiňónu - portobella, ktorý je mäsitý a v kombinácii so swissom jednoducho neprekonateľný. Žemľa má výnimočnú mäkkú konzistenciu s glazúrou ako zrkadlo a príjemne nasladlú až brioškovú chuť. Rovnako výnimočnou je aj použitá horčicovo-medová omáčka, ktorá je pre burgre z Grangu typická. Tak prečo je Swiss z Grange kráľom košických burgrov? Pretože je jednoduchý, kvalitný a jedinečný. Nechce ťa ohúriť tým, ako vyzerá, ale tým, ako božsky chutí.

 

Kde ti v Košiciach naservírujú najlepší burger? Porovnali sme 10 najlákavejších podnikov

 

Ak sa ti recenzia páčila a chceš sa o košickej gastronomickej scéne dozvedieť viac, nezabudni nás sledovať na Instagrame a Facebooku, prípadne na našich sociálnych sieťach vyjadriť svoj názor a prezradiť nám tvoj vlastný rebríček desiatich najlepších košických burgerov.

Ohodnoť článok
290
Zdieľaj článok
Hodnotenie tohto článku je dostupné len s aktívnym predplatným REFRESHER+.
Predplatiť si
Zrušiť
Pri hodnotení článku nastala chyba. Skús sa nanovo prihlásiť a znova ohodnotiť článok.

V prípade že problémy pretrvávajú, kontaktuj prosím administrátora.
OK
NAHOR
Najčítanejšie
Záleží nám na súkromí čitateľov. Práve aj z toho dôvodu ti poskytujeme detailné informácie o tom, ako využívame súbory cookies a iné technológie zabezpečujúce správne fungovanie a rozvoj stránky. Pre viac informácií si prečítaj naše Zásady ochrany osobných údajov , kde nájdeš ako používame súbory cookies, prípadne sa oboznám Podmienkami používania portálu platných od 24.5.2018. Spracovaniu cookies môžeš zabrániť, alebo zmeniť svoje preferencie v nastaveniach internetového prehliadača, prípadne pre detailnejšie nastavenie klikni na viac možností nižšie.
Upozornenie na právo nastavenia ochrany osobných údajov na Refresheri

Vzhľadom na existujúce a aj chystané zmeny v zákonoch ti dávame možnosť detailného nastavenia spracovania osobných údajov a preferencií spojených so spracovaním osobných údajov.

Prečítaj si možnosti, posuň zobrazenie nadol, nastav si svoje preferencie a klikni na tlačidlo súhlasím, keď budeš chcieť pokračovať do služieb Refresheru. Súbory cookie sú životne dôležitou súčasťou technológie v tvojom prehliadači. Sú natoľko dôležité, že ich budeme musieť použiť pre zapamätanie si toho, že si toto okno potvrdil/a, v opačnom prípade by sme ti ho museli zobrazovať znova a znova.

Údaje, ktoré spracovávame, keď používaš Refresher
Zo strany Refresheru zbierame tieto osobné údaje:
 • Keď navštíviš Refresher, uchovávame si informácie o tom, ktoré články si prečítal, identifikátory zariadenia a prehliadača, časť IP adresy, alebo IP adresu v prípade prihlásenia do účtu, súbory cookie a poloha.
 • Pri prihlásení do účtu e-mailovú adresu
Prečo zbiera Refresher tieto údaje:
 • Na zlepšenie kvality našich web stránok a vývoj nových webových služieb
 • Na vykonávanie analýz a meraní, s cieľom pochopiť, ako sú naše web stránky využívané
 • Na to, aby sme nezobrazovali obsah, ktorý si už videl
 • Pre zobrazovanie prispôsobenejší obsah, ako sú napríklad relevantnejšie články
 • Pre schopnosť identifikovať ťa ako užívateľa pri prihlasovaní do svojho účtu
Zbierame údaje pre partnerov a reklamné siete:
 • identifikátory zariadenia a prehliadača, časť IP adresy, súbory cookie a poloha.
Prečo zbierame tieto údaje pre partnerov, tretie strany a reklamné siete:
 • Na to, aby mohli fungovať a zobrazovali relevantnejšie a užitočnejšie reklamy.
Zoznam reklamných sietí a nastavenia reklám

Nevyhnutné osobné údaje - cookies - pre zobrazovanie reklám zbierame pre nasledujúce spoločnosti:

Google (Google Ireland, 3RD FLOOR ,GORDON HOUSE ,BARROW STREET, Dublin, ID: 368047)
Formulár kontakt v súvilosti s osobnými údajmi >

AdForm (AdForm Aps,Wildersgade 10B, 1. Sal., DK-1408, Copenhagen, Denmark, ID: 26434815)
Kontaktné údaje pre najbližšiu pobočku >

Seznam (Seznam.cz, a.s, Radlická 3294/10, 150 00, Praha 5, 26168685)
Kontaktné údaje pre najbližšiu pobočku >

 

Možnosť vypnúť si personalizovanie reklám a zbieranie osobných údajov pre jednotlivých partnerov:

Upraviť nastavenia typov reklám Google - personalizovanie od spoločnosti Google

Upraviť nastavenia typov reklám AdForm - personalizovanie od spoločnosti AdForm

 

Svoje nastavenia pre všetky ostatné reklamné siete, aj tie, ktoré na Refresheri nenájdeš, si vieš prezrieť na stránke youronlinechoices.com/uk/your-ad-choices

Meranie návštevnosti

Google, Služba Google Analytics (Google Ireland, 3RD FLOOR ,GORDON HOUSE ,BARROW STREET, Dublin, ID: 368047)

Vlastníci webových stránok používajú na zlepšenie funkčnosti svojich stránok údaje zhromaždené službou Google Analytics. Zhromažďovanie údajov môžete deaktivovať tak, že si stiahnete a nainštalujete doplnok pre svoj prehliadač.

Stiahnuť doplnok pre prehliadač

Gemius (Gemius s.r.o. Na Výsluní 201/13 100 00 Praha 10 Česká republika)

Spoločnosť Gemius podobne ako služba Google Analytics vyhodnocuje a meria návštevnosť na niektorých webových stránkach. Na meranie využíva Cookies, ktoré si môžeš deaktivovať vo svojom prehliadači.

Hotjar (Hotjar Limited, company number C 65490, Level 2, St Julian’s Business Centre, 3, Elia Zammit Street, St Julian’s STJ 1000, Malta)

Hotjar využívame na analýzu návštevnosti a správanie sa užívateľov. Vytvára nám mapu aktivity návštevníkov, na webových stránkach, ktoré vizualizuje a vyhodnocuje. Tieto informácie nie sú zbierané vždy, nikdy nie sú spárovateľné s aktivitami užívateľov a teda nie je možné identifikovať jednotlivcov, ale Hotjar ti môže nastaviť súbory Cookies.

Ovládacie prvky súvisiace s prehliadačom

Nastavenia súborov cookie

Súbory cookie sú životne dôležitou súčasťou technológie vo vašom prehliadači a slúžia na zlepšenie prostredia pri používaní internetu.

Ak napríklad na určitom webe nastavíte predvolený jazyk, súbory cookie pomôžu prehliadaču zapamätať si túto voľbu. Niektoré alebo všetky súbory cookie môžete tiež zablokovať, to však môže viesť k zastaveniu fungovania niektorých funkcií na internete.

Mnoho webov napríklad vyžaduje zapnuté súbory cookie vtedy, keď sa chcete prihlásiť. Informácie o tom, ako upraviť nastavenia súborov cookie, nájdete v zdrojoch pomocníka vášho prehliadača.

Zásady ochrany osobných údajov

Prečítaj si naše Zásady ochrany osobných údajov

Ďalšie informácie o tom, ako Refresher používa na zlepšenie služieb
 • Prihlasovanie - pre účely prihlasovania potrebujeme tvoju emailovú adresu.
 • Prispôsobenie - pre zistenie toho, čo ťa zaujíma, vytvárame tvoj unikátny profil. Ak nejaké informácie pozbierame, nájdeš ich vo svojich nastaveniach súkromia a profil môžeš upraviť, alebo zmeniť, alebo celé personalizovanie vymazať.
Ako zmeniť nastavenia spracovania osobných údajov?

Ak zmeníte názor, kedykoľvek tieto údaje môžete zmeniť na adrese https://refresher.sk/nastavenia/sukromie.
Ak nechceš vidieť toto okno, ak nás navštívíš z iného zariadenia alebo prehliadača, prihlás sa a tvoje preferencie si zapamätáme.