Prepnúť do nočného režimu
Prepnúť do denného režimu
Nedeľa 15. 12. 2019 meniny má Ivica

hľadaj na refresheri

Uložený článok nájdeš
v ponuke používateľa.
Gastro - Testy
21
Tomáš Macho
7. máj 2017, 17:39

Aj mrazená pizza dokáže rozpáliť naše chuťové poháriky! Otestovali sme 10 druhov a toto sú výsledky

Dokáže prekvapiť, ale i sklamať.

Tomáš Macho
7. máj 2017, 17:39
Aj mrazená pizza dokáže rozpáliť naše chuťové poháriky! Otestovali sme 10 druhov a toto sú výsledky
Musíš byť prihlásený/á , aby si mohol uložiť článok.
Nepodařilo se uložit změny. Zkus se nově přihlásit a zopakovat akci.

V prípade že problémy pretrvávajú, kontaktuj prosím administrátora.
OK
21
Uložiť na neskôr.
Uložený článok nájdeš
v ponuke používateľa.

Na chvíľu si oddýchneme od zvyčajných testovačiek v podobe hodnotenia reštauračných zariadení, respektíve ich kulinárskych kvalít a keďže nie každý deň je nedeľa, prejdeme k pokrmom, ktoré veríme, že sa raz za čas objavia v jedálničku nejedného z čitateľov. A aj keď nemôžeme hovoriť o zážitkovej gastronómii, priznávame, že niektorí dnešní kandidáti obstáli v našom teste viac než dobre. Na konci článku môžete zahlasovať za vášho kandidáta, prípadne nám odporučiť iného mrazeného obľúbenca. Pripomíname, že v článku je prezentovaný subjektívno-objektívny názor dvoch testujúcich. Dúfame, že sa s nami čo možno najviac stotožníte. Pri výbere sme sa snažili vsadiť na zlatú klasiku a takmer všetky pizze sme vyberali v najbežnejšej kombinácii - syr, šunka, šampiňóny, vynímajúc niektoré s prídavkom salámy, papriky či cibule. Ceny sú viac-menej orientačné a môžu sa líšiť v závislosti od konkrétneho obchodného reťazca a momentálnych prebiehajúcich akcií.

Guseppe Ham & Mushroom (Dr. Oetker)

Ingrediencie: 10% syr (eidam, mozzarella), 8% šunka, 7% šampiňóny, červená cibuľa

Gramáž, kalórie, cena: 425g, 221 kcal/100g, 1,99€

Aj mrazená pizza dokáže rozpáliť naše chuťové poháriky! Otestovali sme 10 druhov a toto sú výsledky

 

Cesto: Tak, ako je na samotnej krabici uvádzané, cesto je chrumkavé zvonku a jemné vo vnútri. Niečo medzi klasickou tenkou pizzou a americkou verziou "koláču", no v prevedení od Dr. Oetkera s tým nemáme žiaden problém. 

 

Ingrediencie: Rajčinový pretlak je dosť výrazný s typickou “mrazenou” chuťou. Šunka a šampiňóny chutia dobre, cibuľa nám pripadá viac-menej zbytočná. Už z fotografie možno vidieť, že suroviny si udržujú čerstvý vzhľad a pokrývajú značnú časť cesta. 

 

Celkový dojem: Jemná a chrumkavá zároveň. Mierne koláčovitá, no na rozdiel od bežných Ristorante pri rovnakej cene zasýti o čosi viac. Atraktívnu vôňu jednoznačne vytvára kombinácia bazalky a kvalitnejších surovín, z ktorých však cibuľa môže niekoho odradiť od kúpy. Na druhú stranu, nie je natoľko výrazná, aby vám začala prekážať alebo spôsobila nechcenú arómu dychu. Pokiaľ ste zameraní výhradne na tenké cesto, odporúčali by sme vám siahnuť po niektorej alternatíve nižšie. 

★★★★☆

Americana Pizza, šunka mozzarella (Don Peppe)

Ingredience: 9,7% syr (mozzarella), 8,8% šunka, 3,1% paprika 

Gramáž, kalórie, cena: 565g, 208 kcal/100g, 2,29€

Aj mrazená pizza dokáže rozpáliť naše chuťové poháriky! Otestovali sme 10 druhov a toto sú výsledky

 

Cesto: Pokiaľ ste znenávideli hrubé cesto už počas obedov v školských jedálňach, americkú Don Peppe si zrejme neobľúbite. Pripomína nám totiž horší múčnik a síce je nám jasné, že hrubé cesto je neoddeliteľnou základnou črtou jedla spoza “veľkej mláky”, patrične k nemu by mali byť prispôsobené aj použité suroviny.

 

Ingrediencie: Rajčinový základ sa nám javí ako nejaký druh kečupu a zo všetkých chutí najviac preráža práve táto spolu s paprikou, pričom šunku a syr síce vidíme na tanieri, ale takmer vôbec necítime v ústach, čo je veľká škoda. Koreniny sa na rozdiel od rovnomerného nanesenia objavujú v zlepených kôpkach a vzhľadom na tieto prešľapy nemáme z jedenia veľmi dobrý pocit. Ešte že nás pani učiteľka nenúti dojesť ju celú. 

 

Celkový dojem: Ak ste naozaj hladní a nemáte nič proti paprike a hrubému cestu, je Americana Pizza skvelou voľbou, totiž za niečo málo cez dve eurá dostanete viac než polkilový pokrm, ktorý vás jednoznačne zasýti. V opačnom prípade siahnite po iných výrobkoch českého Don Peppe.  

★★☆☆☆

 

Ristorante Pizza Speciale Edizione (Dr. Oetker)

Ingrediencie: 14% syr (eidam, mozzarella), 6% šunka, 6% šampiňóny, 3% saláma

Gramáž, kalórie, cena: 325g, 234 kcal/100g, 1,99€

Aj mrazená pizza dokáže rozpáliť naše chuťové poháriky! Otestovali sme 10 druhov a toto sú výsledky

 

Cesto: Tenké, patrične chrumkavé (podľa času stráveného v trúbe), presne také, ako by sme očakávali od tohto mrazeného pokrmu. Hoci sme piekli v stanovenom čase, kraje sa nám trochu pripiekli, a teda možno by sme odporúčali o minútku-dve menej ako uvádza výrobca.

 

Ingrediencie: Už po prvom zahryznutí sa dostavila skvelá chuť rajčinového základu, šunky, syru a taktiež nesmieme zabudnúť na občasné koliesko salámy. Tá môže niekomu pripadať jemne pikantná, no my by sme povedali, že takmer vôbec. Lahodná chuť sa ťahá až po záver trojuholníka, a teda táto pizza rozhodne netrpí vyschnutými okrajmi bez prísad.

 

Celkový dojem: Z prvých troch testovaných nám príde Ristorante ako vôbec najlepšia. Kvalitné prísady nás nútia pri najbližšom nákupe vyskúšať jej ďalšie druhy bez akýchkoľvek obáv. Pokúste sa odsledovať akciové ponuky, počas ktorých ju bezproblémov kúpite aj za 1,99€ a hurá do obchodu. Dr. Oetker vie, čo robí.

★★★★☆

 

Casa di Mama, prosciutto Funghi (Dr. Oetker)

Ingrediencie: 9,6% syr (mozzarella, eidam), 7,2% šunka, 7,2% šampiňóny, bazalka 

Gramáž, kalórie, cena: 405g, 190 kcal/100g, 2,49€

Aj mrazená pizza dokáže rozpáliť naše chuťové poháriky! Otestovali sme 10 druhov a toto sú výsledky

 

Cesto: Casa di Mama nás očarila viac než ktorákoľvek iná. Spomedzi všetkých píz máme na tanieri vôbec najtenšie cesto, aké môžete v rámci mrazených polotovarov nájsť. Pizza sa aspoň čiastočne podobá tej z talianskych reštaurácií a za jediné mínus považujeme príliš veľké a hrubé okraje, ktoré obmedzujú "centrum diania" na kruh s až príliš malým priemerom. Výrobca uvádza, že použitím špeciálnej technológie zmrazovania nemusí byť cesto predpečené, čo sa viditeľne odzrkadlí na kvalite.

 

Ingrediencie: Najviac vyniká chutná kombinácia rajčinového základu, syru a občasných šampiňónov. Istý náznak šunky prošuto tu je, možno by sme si ju však predstavovali o čosi kvalitnejšiu. Jej chuť sa v ústach až príliš rýchlo a ľahko stratí. 

 

Celkový dojem: Je jasné, že Dr.Oetker dominuje na trhu a v rámci možností ponúka dostatočne tenkú a zaujímavú pizzu s o čosi vyššou cenou a faktom, že istú časť tvoria čiastočne nezáživné a suché okraje. Na jej gro ale nedáme dopustiť a Casa di Mama hodnotíme ako jednu z najchutnejších, ak nie vôbec najchutnejšiu mrazenú pizzu na trhu. Odporúčame vyskúšať.

★★★★★

 

Trattoria Alfredo Deliziosa Prosciutto (Lidl)

Ingrediencie: 14% syr (7% mozzarella, 7% eidam), 14,2% dusená šunka

Gramáž, kalórie, cena: 330g, 204 kcal/100g, 1,49€

Aj mrazená pizza dokáže rozpáliť naše chuťové poháriky! Otestovali sme 10 druhov a toto sú výsledky

 

Cesto: Konzistentne tenké cesto naprieč celou pizzou v kombinácii s použitou dymovou arómou dodávajú dojem, že bola predpečená v kamennej peci, čo bohužiaľ nemôžeme potvrdiť, keďže okrem obrázku pece to výrobca nikde na obale neuvádza. Na rozdiel od Oetkera sa vám dostáva odlišná chuť a pokiaľ ju necháte na plechu o čosi dlhšie, okraje nadobudnú na značnej chrumkavosti. Decentne zapečený syr na okrajoch hodnotíme kladne. 

 

Ingrediencie: Na krabici je uvádzaný 22% podiel drvených paradajok a so zložením nemožno nesúhlasiť, čo je len a len dobré. Žiadna vrstva okatého kečupu, ale len skutočná chuť rajčín je vec, ktorú dokáže oceniť snáď každý. Väčšie kúsky šunky sprevádzané syrom až k samotnému okraju sú len ďalšie plus.

 

Celkový dojem: V porovnaní s predchádzajúcou štvorkou môžeme prehlásiť, že Alfredo si v rámci chutí ide svojou cestou a že sa vôbec nevybral zlým smerom. V cenovej kategórii do 1,5€ nemáte čo stratiť, no aj tu si je z čoho vyberať ako uvidíte už o pár riadkov nižšie. 

 ★★★½☆

 

Tesco italian style HAM (Tesco)

Ingrediencie: 14% mozzarella, 10% šunková saláma, 4% červená paprika

Gramáž, kalórie, cena: 320g, 230 kcal/100g, 2,09€

Aj mrazená pizza dokáže rozpáliť naše chuťové poháriky! Otestovali sme 10 druhov a toto sú výsledky

 

Cesto: Je skutočne citíť, že pizza bola predpečená v kamennej peci, avšak na náš vkus možno až príliš tvrdá, pričom sme opäť neprešvihli stanovený čas pečenia. Keď ju však ponecháte v trúbe o čosi kratšie, získate kvalitný a chutný základ. 

 

Ingrediencie: Opäť musíme skritizovať pridanú papriku, ktorá sa na pizzi nachádza zrejme len z toho dôvodu, aby bolo jedlo chuťovo o čosi výraznejšie. Rajčinový základ v podobe pretlaku lomeno lepšieho kečupu sa nám príliš nepozdáva a výber šunky taktiež nie. Niežeby nebola dostatočne prenikavá, avšak vôbec sa nám tu nehodí (skôr do obloženého rohlíku) a zrejme by sme siahli po prošute od konkurencie. Čo však vyniká sú kusy mozzarelly a vôbec by sme Tescu nemali za zlé, keby na pizzi ponechá zo všetkých ingrediencií iba syr.

 

Celkový dojem: Dobré chrumkavé cesto sprevádzané bezproblémovým syrom. Zvyšok je už na vašom subjektívnom uvážení, no na nás kombinácia obyčajná šunka a zvýrazňovač chute v podobe papriky príliš nezapôsobil. Pri ďalšom nákupe by sme skôr obzerali po Tesco verzii Margherity. 

★★★☆☆

 

Buitoni La Pizzeria Prosciutto (Nestlé)

Ingrediencie: 15% mozzarella, 9% varená šunka, 3% paprika

Gramáž, kalórie, cena: 320g, 217 kcal/100g, 1,99€

Aj mrazená pizza dokáže rozpáliť naše chuťové poháriky! Otestovali sme 10 druhov a toto sú výsledky

 

Cesto: Nie zrovna najtenšiemu ale zato dostatočne jemnému, k záveru mierne chrumkavému cestu nemáme moc čo vypichnúť. K mrazenej pizzi sa hodí dobre, jeho chuť je však typická pre tieto polotovary a zrejme by sme sa viac tešili “podnosu” od iných výrobcov. Do istej miery nám pripomínali staré známe fornetii.

 

Ingrediencie: Použité Prosciutto musíme vychváliť, z testovaných nám pripadalo ako vôbec najlepšie. Jeho slanú a šťavnatú chuť by sme si však chceli užiť o čosi viac, než v spomenutých 9%. Rajčinový základ bol opäť výborný a žiadny pocit lacného kečupu, respektíve pretlaku, sme nemali. Jediná chybička krásy. 13% krájaných rajčín je málo. Načo s nimi toľko šetriť, keď sú hlavnou črtou celého pokrmu. Paprika na počudovanie vôbec neprekážala, asi z dôvodu, že sa s ňou nepokúšali zakryť iné, nevýrazné a nezaujímavé súčasti. Naozaj poctivé zloženie prísad. 

 

Celkový dojem: Jemné cesto, skvelé ingrediencie. Najviac sa nám však cnie po túžbe za ich väčším výskytom. Pizzu od Nestlé odporúčame vyskúšať.

 ★★★½☆

Aj mrazená pizza dokáže rozpáliť naše chuťové poháriky! Otestovali sme 10 druhov a toto sú výsledky

Stone Baked Pizza Speciale (K Classic)

Ingrediencie: 14,3% eidam, 7,7% saláma, 4,3% šampiňóny, 3% feferónková saláma, 2,3% varená šunka

Gramáž, kalórie, cena: 350g, 242 kcal/100g, 1,49€

Aj mrazená pizza dokáže rozpáliť naše chuťové poháriky! Otestovali sme 10 druhov a toto sú výsledky

 

Cesto: Ani príliš hrubé, ani príliš tenké, myslíme, že Kaufland trafil tú správnu mieru. Až k samotnému okraju je perfektne jemné a z pizze cítiť, že bola predpečená v kamennej peci. Okraje sú o čosi tvrdšie, ale jemné chrumkanie k záveru trojuholníku už tak nejak patrí k mrazeným pizzuškám (česť výnimkám).

 

Ingrediencie: Prvé zahryznutie, rovnako ako aj tie ďalšie, nás príjemne prekvapili. Vyvážená chuť všetkých surovín vrátane šťavnatého syru, výrazného rajčinového základu reprezentujúceho jemne drvenými rajčinami doplneného o jemne pikantnú salámu. Hríbov by sme však ocenili o čosi viac a varená šunka sa síce objavila iba zriedka, no jej výber nie je zrovna najšťastnejší. 

 

Celkový dojem: Za menej ako 150 centov príjme váš žalúdok obstojný pokrm predpečený v kamennej peci s dobrým cestom a prísadami, ktorým nemáme takmer vôbec čo vytknúť. Naviac, obchodný reťazec ponúka veľké množstvo druhov, takže si každý príde na to svoje. 

★★★★☆

 

Passionata Clasica Pizza Prosciutto

Ingrediencie: 6% bravčová šunka, mozzarella/gouda, šampiňóny

Gramáž, kalórie, cena: 300g, 201 kcal/100g 201 0,99€

Aj mrazená pizza dokáže rozpáliť naše chuťové poháriky! Otestovali sme 10 druhov a toto sú výsledky

 

Cesto: Hoci jemné, tak viac-menej fádne, mdlé, nijaké. Nemáme k nemu viac čo povedať. 

 

Ingrediencie: Okrem sladkého kečupu pripomínajúceho lacnejšie pizza rožky a zlého syru si tu toho veľa neužijete. Občas sa objaví nejaký ten kúsok zlej šunky a ani tá paprika, ktorá by tu zrejme mala zohrávať rolu zvýrazňovania inak fádneho pocitu z jedenia, bola mizerná.

 

Celkový dojem: Vedeli sme to a predsa sme to skúsili. Passionata vyhráva titul najhoršej mrazenej pizze nášho rebríčku a určite vám ju neodporúčame kupovať. Ak máme byť úprimní, s jej chuťou dokáže poťažne konkurovať pizza rožkom z pekární obchodných reťazcov.

★☆☆☆☆

 

BONUS: Selection Slanina & smažená cibulka (Don Peppe)

Ingrediencie: 17% slanina, 14,6% smotanová omáčka, 4,8% červená cibuľa, 3,6% vyprážaná cibuľa

Gramáž, kalórie, cena: 410g, 260 kcal/100g, 1,99€

Aj mrazená pizza dokáže rozpáliť naše chuťové poháriky! Otestovali sme 10 druhov a toto sú výsledky

 

Cesto: Nie príliš mäkké, občasne chrumkavé. V porovnaní s predchádzajúcimi dobrotami by zrejme neobstálo. Taktiež máme pocit, že celý čas prežúvame len a iba cesto s minimálnym náznakom čohokoľvek iného.

 

Ingrediencie: Smotanový základ ako zaujímavá zmenu by sme tolerovali jedine v prípade hrubšieho náteru. Slaninka a cibuľka sú rovnako nevýrazné. Podľa fotografie sa zdá, že je toho na pizzi skutočne hojne, no chuťové poháriky nie sú o tom úplne presvedčené. 

 

Celkový dojem: Na záver sme sa rozhodli tak trochu zaexperimentovať a okoreniť náš test niečím nevšednejším, vymykajúcim sa ostatku. Pizza ako taká nie je až tak zlá, akurát pôsobí dosť sucho. Je možné, že to bolo spôsobené blížiacim sa dátumom spotreby a faktom, že nám niektoré kúsky slaninky prihoreli aj napriek najkratšiemu možnému odporúčanému času pečenia. Pokiaľ vás kombinácia smotana/slanina zaujala, vyskúšajte ju a utvorte si názor sami.

★★½☆☆

 

 

Zobraziť galériu 9 galeria
Ktorá pizzuška vám imponuje najviac?
Guseppe Ham & Mushroom (Dr. Oetker)
678 hlasov
Americana Pizza, šunka mozzarella (Don Peppe)
95 hlasov
Ristorante Pizza Speciale Edizione (Dr. Oetker)
2413 hlasov
Casa di Mama, prosciutto Funghi (Dr. Oetker)
2021 hlasov
Trattoria Alfredo Deliziosa Prosciutto (Lidl)
413 hlasov
Tesco italian style HAM (Tesco)
110 hlasov
Buitoni La Pizzeria Prosciutto (Nestlé)
121 hlasov
Stone Baked Pizza Speciale (K Classic)
366 hlasov
Passionata Clasica Pizza Prosciutto
98 hlasov
BONUS: Selection Slanina & smažená cibulka (Don Peppe)
213 hlasov
Ohodnoť článok
243
Zdieľaj článok
Hodnotenie tohto článku je dostupné len s aktívnym predplatným REFRESHER+.
Predplatiť si
Zrušiť
Pri hodnotení článku nastala chyba. Skús sa nanovo prihlásiť a znova ohodnotiť článok.

V prípade že problémy pretrvávajú, kontaktuj prosím administrátora.
OK
NAHOR
Najčítanejšie
Záleží nám na súkromí čitateľov. Práve aj z toho dôvodu ti poskytujeme detailné informácie o tom, ako využívame súbory cookies a iné technológie zabezpečujúce správne fungovanie a rozvoj stránky. Pre viac informácií si prečítaj naše Zásady ochrany osobných údajov , kde nájdeš ako používame súbory cookies, prípadne sa oboznám Podmienkami používania portálu platných od 24.5.2018. Spracovaniu cookies môžeš zabrániť, alebo zmeniť svoje preferencie v nastaveniach internetového prehliadača, prípadne pre detailnejšie nastavenie klikni na viac možností nižšie.
Upozornenie na právo nastavenia ochrany osobných údajov na Refresheri

Vzhľadom na existujúce a aj chystané zmeny v zákonoch ti dávame možnosť detailného nastavenia spracovania osobných údajov a preferencií spojených so spracovaním osobných údajov.

Prečítaj si možnosti, posuň zobrazenie nadol, nastav si svoje preferencie a klikni na tlačidlo súhlasím, keď budeš chcieť pokračovať do služieb Refresheru. Súbory cookie sú životne dôležitou súčasťou technológie v tvojom prehliadači. Sú natoľko dôležité, že ich budeme musieť použiť pre zapamätanie si toho, že si toto okno potvrdil/a, v opačnom prípade by sme ti ho museli zobrazovať znova a znova.

Údaje, ktoré spracovávame, keď používaš Refresher
Zo strany Refresheru zbierame tieto osobné údaje:
 • Keď navštíviš Refresher, uchovávame si informácie o tom, ktoré články si prečítal, identifikátory zariadenia a prehliadača, časť IP adresy, alebo IP adresu v prípade prihlásenia do účtu, súbory cookie a poloha.
 • Pri prihlásení do účtu e-mailovú adresu
Prečo zbiera Refresher tieto údaje:
 • Na zlepšenie kvality našich web stránok a vývoj nových webových služieb
 • Na vykonávanie analýz a meraní, s cieľom pochopiť, ako sú naše web stránky využívané
 • Na to, aby sme nezobrazovali obsah, ktorý si už videl
 • Pre zobrazovanie prispôsobenejší obsah, ako sú napríklad relevantnejšie články
 • Pre schopnosť identifikovať ťa ako užívateľa pri prihlasovaní do svojho účtu
Zbierame údaje pre partnerov a reklamné siete:
 • identifikátory zariadenia a prehliadača, časť IP adresy, súbory cookie a poloha.
Prečo zbierame tieto údaje pre partnerov, tretie strany a reklamné siete:
 • Na to, aby mohli fungovať a zobrazovali relevantnejšie a užitočnejšie reklamy.
Zoznam reklamných sietí a nastavenia reklám

Nevyhnutné osobné údaje - cookies - pre zobrazovanie reklám zbierame pre nasledujúce spoločnosti:

Google (Google Ireland, 3RD FLOOR ,GORDON HOUSE ,BARROW STREET, Dublin, ID: 368047)
Formulár kontakt v súvilosti s osobnými údajmi >

AdForm (AdForm Aps,Wildersgade 10B, 1. Sal., DK-1408, Copenhagen, Denmark, ID: 26434815)
Kontaktné údaje pre najbližšiu pobočku >

Seznam (Seznam.cz, a.s, Radlická 3294/10, 150 00, Praha 5, 26168685)
Kontaktné údaje pre najbližšiu pobočku >

 

Možnosť vypnúť si personalizovanie reklám a zbieranie osobných údajov pre jednotlivých partnerov:

Upraviť nastavenia typov reklám Google - personalizovanie od spoločnosti Google

Upraviť nastavenia typov reklám AdForm - personalizovanie od spoločnosti AdForm

 

Svoje nastavenia pre všetky ostatné reklamné siete, aj tie, ktoré na Refresheri nenájdeš, si vieš prezrieť na stránke youronlinechoices.com/uk/your-ad-choices

Meranie návštevnosti

Google, Služba Google Analytics (Google Ireland, 3RD FLOOR ,GORDON HOUSE ,BARROW STREET, Dublin, ID: 368047)

Vlastníci webových stránok používajú na zlepšenie funkčnosti svojich stránok údaje zhromaždené službou Google Analytics. Zhromažďovanie údajov môžete deaktivovať tak, že si stiahnete a nainštalujete doplnok pre svoj prehliadač.

Stiahnuť doplnok pre prehliadač

Gemius (Gemius s.r.o. Na Výsluní 201/13 100 00 Praha 10 Česká republika)

Spoločnosť Gemius podobne ako služba Google Analytics vyhodnocuje a meria návštevnosť na niektorých webových stránkach. Na meranie využíva Cookies, ktoré si môžeš deaktivovať vo svojom prehliadači.

Hotjar (Hotjar Limited, company number C 65490, Level 2, St Julian’s Business Centre, 3, Elia Zammit Street, St Julian’s STJ 1000, Malta)

Hotjar využívame na analýzu návštevnosti a správanie sa užívateľov. Vytvára nám mapu aktivity návštevníkov, na webových stránkach, ktoré vizualizuje a vyhodnocuje. Tieto informácie nie sú zbierané vždy, nikdy nie sú spárovateľné s aktivitami užívateľov a teda nie je možné identifikovať jednotlivcov, ale Hotjar ti môže nastaviť súbory Cookies.

Ovládacie prvky súvisiace s prehliadačom

Nastavenia súborov cookie

Súbory cookie sú životne dôležitou súčasťou technológie vo vašom prehliadači a slúžia na zlepšenie prostredia pri používaní internetu.

Ak napríklad na určitom webe nastavíte predvolený jazyk, súbory cookie pomôžu prehliadaču zapamätať si túto voľbu. Niektoré alebo všetky súbory cookie môžete tiež zablokovať, to však môže viesť k zastaveniu fungovania niektorých funkcií na internete.

Mnoho webov napríklad vyžaduje zapnuté súbory cookie vtedy, keď sa chcete prihlásiť. Informácie o tom, ako upraviť nastavenia súborov cookie, nájdete v zdrojoch pomocníka vášho prehliadača.

Zásady ochrany osobných údajov

Prečítaj si naše Zásady ochrany osobných údajov

Ďalšie informácie o tom, ako Refresher používa na zlepšenie služieb
 • Prihlasovanie - pre účely prihlasovania potrebujeme tvoju emailovú adresu.
 • Prispôsobenie - pre zistenie toho, čo ťa zaujíma, vytvárame tvoj unikátny profil. Ak nejaké informácie pozbierame, nájdeš ich vo svojich nastaveniach súkromia a profil môžeš upraviť, alebo zmeniť, alebo celé personalizovanie vymazať.
Ako zmeniť nastavenia spracovania osobných údajov?

Ak zmeníte názor, kedykoľvek tieto údaje môžete zmeniť na adrese https://refresher.sk/nastavenia/sukromie.
Ak nechceš vidieť toto okno, ak nás navštívíš z iného zariadenia alebo prehliadača, prihlás sa a tvoje preferencie si zapamätáme.