Prepnúť do nočného režimu
Prepnúť do denného režimu
Utorok 10. 12. 2019 meniny má Radúz

hľadaj na refresheri

Uložený článok nájdeš
v ponuke používateľa.
Odporúčame zapnúť browser notifikácie, ak budeš prihlásený na Refresher s týmto zariadením.
Musíš byť prihlásený/á , aby si mohol uložiť článok.
Nepodařilo se uložit změny. Zkus se nově přihlásit a zopakovat akci.

V prípade že problémy pretrvávajú, kontaktuj prosím administrátora.
OK
1
Uložiť na neskôr.
Uložený článok nájdeš
v ponuke používateľa.
Tech - Autá
1
Martin Mičuda
6. január 2017, 19:47

BMW i Inside Future: Mníchovčania futuristickou štúdiou naznačujú to, čo nás za niekoľko rokov neminie!

Prémiová automobilka z Mníchova na veľtrhu CES 2017 naznačuje svojú technologickú budúcnosť.

Martin Mičuda
6. január 2017, 19:47

CES 2017 prináša so sebou ďalšiu automobilovú novinku, aj keď v tomto prípade pojem automobil nie je asi úplne na mieste. BMW totiž prezentuje niečo, čo nesie názov i Inside Future, no a aj napriek tomu, že má ísť o štúdiu spojenú s budúcimi automobilmi, dôraz sa kladie predovšetkým na prítomné technológie než tvar "vozidla" ako takého. Mníchovčania na Consumer Electronic Show v Las Vegas ukazujú, ako sa za niekoľko rokov budú ovládať a nastavovať jednotlivé prvky v sériových automobiloch. Štúdia i Inside Future zaujme skutočne futuristickými až nereálnymi tvarmi, ktoré sú od produkčného automobilu na míle vzdialené. Dvere či strechu by ste hľadali márne, rovnako tak aj kolesá sú ukázané len náznakom. Pointou je ale spolupráca bavoráckeho infotainmentu a sofistikovanej technológie HoloActive Touch. Tá ma naznačovať, akým smerom sa bude uberať palubný informačný a multimediálny systém, ktorý v rámci konceptu reprezentuje hlavne ovládanie gestami. Okrem toho, súčasťou prítomných, značne rozmerných dotykových obrazoviek je aj holografický displej, vďaka ktorému sa obsah doslova premieta pred posádku, čím je spojenie s automobilom podstatne interaktívnejšie. Nepochybne, miesto si našiel aj head-up displej, čiže neodmysliteľná súčasť budúcich automobilov. Práve tieto prvky sa snaží BMW prezentovať ako čoskoru budúcnosť vo svojich modeloch, nechajme sa teda prekvapiť, čo a v akom rozsahu uzrie "sériové" svetlo sveta.

  

BMW i Inside Future: Mníchovčania futuristickou štúdiou naznačujú to, čo nás za niekoľko rokov neminie!

BMW i Inside Future: Mníchovčania futuristickou štúdiou naznačujú to, čo nás za niekoľko rokov neminie!

BMW i Inside Future: Mníchovčania futuristickou štúdiou naznačujú to, čo nás za niekoľko rokov neminie!BMW i Inside Future: Mníchovčania futuristickou štúdiou naznačujú to, čo nás za niekoľko rokov neminie!BMW i Inside Future: Mníchovčania futuristickou štúdiou naznačujú to, čo nás za niekoľko rokov neminie!BMW i Inside Future: Mníchovčania futuristickou štúdiou naznačujú to, čo nás za niekoľko rokov neminie!

BMW i Inside Future: Mníchovčania futuristickou štúdiou naznačujú to, čo nás za niekoľko rokov neminie!BMW i Inside Future: Mníchovčania futuristickou štúdiou naznačujú to, čo nás za niekoľko rokov neminie!

Ohodnoť článok
7
Zdieľaj článok
Hodnotenie tohto článku je dostupné len s aktívnym predplatným REFRESHER+.
Predplatiť si
Zrušiť
Pri hodnotení článku nastala chyba. Skús sa nanovo prihlásiť a znova ohodnotiť článok.

V prípade že problémy pretrvávajú, kontaktuj prosím administrátora.
OK
News
7:23
Čínski vedci vyrobili prasiatka s bunkami opíc. Všetky zomreli pár dní po narodení Čínski vedci vyrobili prasiatka, ktoré v sebe mali bunky opíc. Všetky zomreli, no môže ísť o prelom v možnosti umelého pestovania ľudských orgánov.
6:30
Pondelok 9. 12. 2019
22:29
Vegánka jedla 30 dní iba mäso. Cíti sa lepšie a zdravšie ako predtým, ľahšie sa sústredí a je plná energie.
21:47
Uniesol, znásilnil a zbil jedenásť obetí, vrátane detí. Sériového zločinca odsúdili na 33 doživotí, sudca ho nazval psychopatom.
21:13
Polícia zatkla dvoch Juice WRLDových ochrankárov kvôli zbraniam, v jeho batožine našli 32 kíl marihuany Polícia zatkla dvoch Juice WRLDovych ochrankárov kvôli zbraniam, v jeho batožine našli 32 kíl marihuany.
NAHOR
Najčítanejšie