Prepnúť do nočného režimu
Prepnúť do denného režimu
Pondelok 18. 11. 2019 meniny má Eugen

hľadaj na refresheri

Uložený článok nájdeš
v ponuke používateľa.
Odporúčame zapnúť browser notifikácie, ak budeš prihlásený na Refresher s týmto zariadením.
Musíš byť prihlásený/á , aby si mohol uložiť článok.
Nepodařilo se uložit změny. Zkus se nově přihlásit a zopakovat akci.

V prípade že problémy pretrvávajú, kontaktuj prosím administrátora.
OK
0
Uložiť na neskôr.
Uložený článok nájdeš
v ponuke používateľa.
Hudba - Zahraničná
0
AdamDonoval
13. január 2015, 16:16

Grape večierok alebo The Dumplings & Talkshow

The Dumplings a Talkshow sa predstavia na prvej Grape akcií roku 2015.

AdamDonoval
13. január 2015, 16:16

Grape večierok alebo The Dumplings & Talkshow

 

5.2. sa v KC Dunaj uskutoční prvá tohtoročná akcia Grape festivalu s podtitulom Grape večierok. Okrem koncertov poľských talentov The Dumplings a slovenských Talkshow, sa budú môcť návštevníci stretnúť s organizátormi festivalu a pýtať sa ich na čokoľvek, čo ich bude zaujímať. V priestoroch klubu sa budú predávať vstupenky na Grape 2015 a rovnako aj merchandise. 

 

 

Poľskí The Dumplings sa stali v roku 2013 na domácej pôde najväčšou senzáciou. Iba 17 ročná speváčka Justyna Święs a 18 ročný producent a muzikant Kuba Karaś kombinujú svieže elektro, popovo chytľavé melódie a tanečné beaty a zachytávajú ho do svojej tvorby. Na facebooku disponujú z takmer 50 tisíc fans a niekoľkými cenami ako napr. od magazínu Hiro, alebo hudobného portálu muno.pl. V roku 2014 podpísali zmluvu z poľským labelom Warner Music pod ktorým im v máji vyšiel debutový album, ktorý produkoval Bartosz Szczęsny. Kapela odohrala odvtedy vyše 60 koncertov a festivalov ako napr. Liverpool Sound City, The Great Escape v Brightone, United Island v Prahe., domáci Off Festival. Slovenské publikum ich malo šancu vidieť v roku 2014 na Grape Festivale.

 

 

Talkshow je štvorčlenná indierocková kapela, ktorá pôsobí v Bratislave. Minulý rok vydali svoj v poradí druhý album Kunst, ktorý podľa portálu hudba.sk patrí k najzaujímavejším anglicky spievaným albumom, aké u nás v posledných rokoch vznikli. Okrem domácich festivalov ako Grape, Pohoda, Waves vystúpili na českom Rock for People, Colours of Ostrava, rakúskom On the Rocks, alebo aj ako predskokani na viedenskom koncerte britskej kapely The Horrors, amerických The Death Set, či švédskych MFMB. Talkshow ako jedinú východo-európsku kapelu zaradil tento rok do svojho lineupu aj najväčší showcaseový festival SXSW v Americkom Austine. 

 

FB Event

Lístky

Ohodnoť článok
0
Zdieľaj článok
Hodnotenie tohto článku je dostupné len s aktívnym predplatným REFRESHER+.
Predplatiť si
Zrušiť
Pri hodnotení článku nastala chyba. Skús sa nanovo prihlásiť a znova ohodnotiť článok.

V prípade že problémy pretrvávajú, kontaktuj prosím administrátora.
OK
News
17:29
Organizátori fyzikálnej olympiády si uťahujú z Andreja Danka. Poukazujú na kapitánske výložky aj 30-metrový stožiar.
17:16
Pri páde mosta zomrelo 15-ročné dievča. Ďalšie obete nehody sú v ohrození života.
16:40
Spravodajkyňa ČT predčasne ukončila živý vstup z Hongkongu. Musela utiecť pred gumovými projektilmi Spravodajkyňa ČT predčasne ukončila živý vstup z Hongkongu. Musela utiecť pred gumovými projektilmi.
16:22
Prezidentka Čaputová udelila milosť mužovi, ktorý sa stará o svoju chorú ženu. 44-ročný Slovák v roku 2015 spôsobil z nedbanlivosti dopravnú nehodu.
15:55
Univerzita zverejnila 120-ročnú fotku, dievča na nej sa nápadne podobá na Gretu Thunberg Univerzita zverejnila 120-ročnú fotku, dievča na nej sa nápadne podobá na Gretu Thunberg. Fotografia má všetky identifikačné čísla aj známeho autora.
15:10
Mladú Slovenku v Bratislave dobili na smrť. Obeť bola zrejme aj znásilnená.
NAHOR
Najčítanejšie