Herečky Regina Hall a Anna Faris sa objavia v pokračovaní legendárnej paródie bratov Wayansovcov Scary Movie.
„Nemôžeme sa dočkať, až oživíme Brendu a Cindy a znovu sa stretneme s našimi skvelými priateľmi Keenenom, Shawnom a Marlonom - tromi mužmi, pre ktorých by sme doslova zomreli.“
Bratia Wayansovci sa po prvý raz po 18 rokoch stretli, aby napísali úplne nový originálny scenár. Scary Movie sa pripravuje na októbrové nakrúcanie, ktoré bude mať premiéru v kinách 12. júna 2026.
Sériu Scary Movie, ktorá zarobila takmer 900 miliónov dolárov, vytvorili Marlon Wayans, Shawn Wayans a Keenen Ivory Wayans. Tento film bude šiestym filmom v sérii a režírovať ho bude Michael Tiddes, ktorý začínal ako asistent pri filme White Chicks.
Filmy Scary Movie si získali svoju popularitu predovšetkým tým, že si otvorene uťahovali z vtedajších hororových klišé. O projekte však zatiaľ nebolo odhalených veľa informácií. Vieme len to, že Ghostface sa vracia.